Із чисел 1, 2, 18, 41, 69, 83, 102 випишіть спочатку прості числа, а потім складені. Розкладіть

складені числа на прості множники.

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Кирилл.

| Прості—числа, які діляться на 1 і саме на себе.

| Складені—числа, які мають більше ніж два дільники. |

|___________________________________________|

Прості:

(2).(41).(83).

Складені:

(18) \\ 2 \times 3 \times 3 \\ (69) \\ 3 \times 23 \\ (102) \\ 2 \times 51