Скласти рівняння за коротким записом Цукор 2кг, разом вони стоять 60 грн, але цукор у два рази

дорожчий за печиво Печиво 1кг

Ответы на вопрос

Отвечает Щербацевич Тамара.

Ответ:

12 грн,  24 грн.

Пошаговое объяснение:

Печиво коштує х грн, тоді цукор 2х грн.,  за умовою

х + 2х*2 = 60

х + 4х = 60

5х = 60

х = 12

Вартість печива 12 грн,, цукру 12*2=24 грн.