Сума двох чисел дорівнює 26,18.Якщо в більшому із цих чисел перенести кому в ліво на одну цифру в

ліво,то одержимо менше число.Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = 10х

2 число = х

10х + х = 26,18

11х = 26,18

х = 26,18 : 11

х = 2,38

1 число = (10х) = 10 * 2,38 = 23,8

2 число = (х) = 2,38

23,8 + 2,28 = 26,18