СРОЧНО! ДАЮ 15 БАЛЛОВ!630 кг апельсинів розподілили між чотирма школами у відношенні 4 : 3 : 5 : 2.

Скільки кілограмів апельсинів одержала кожна школа? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Дашка.

Ответ:

1 школа - 180

2 школа - 135

3 школа -225

4 школа -90

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 школа отримала 4х кг, 2 школа - 3х кг, 3 школа - 5х кг, 4 школа - 2х кг, тоді:

4х+3х+5х+2х=630

14х=630

х=630÷14

х=45

4 × 45 = 180

3 × 45 = 135

5 × 45 = 225

2 × 45 = 90