630 кг апельсинів розподілили між чотирма школами відповідно увідношенні5:4:3:6. Скільки

кілограмівапельсинів одержала друга школа?(у відповідь запишіть тільки число,яке відповідає питанню умови)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ: 140 кг получила вторая школа

5x+4x+3x+6x=630

18x=630

x=630/18

x=35

4x=35*4=140

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ: 4+3+5+2=14 частей

560:14=40 кг - одна часть

40*4=160 кг - 1 школа

40*3=120 кг - 2 шк

40*5=200 кг - 3 шк

40*2=80 кг - 4 шк