Периметр трикутника 48 довжина однієї зі сторін становить 5/16 периметра а довжина другої -0,64

довжини першої сторони Знайти сторони трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Артур.

Ответ:

Вроде так

Пошаговое объяснение:

1) 48:16*5=15-  1 сторона

2) 15*0,64=9,6-  2 сторона

3) 48-(15+9,6)=23,4- 3 сторона