10. задачу: На трьох ділянках посадили 136 кущів смородини. На першій і другійділянках посадили

89 кущів, а на другій і третій - 67 кушiв. Скількикущів смородин посадили на кожній ділянці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Відповідь:69;20;47

Покрокове пояснення:

Нехай на другій ділянці посадили х кущів, тоді на першій (89-х) кущів, а на третій (67-х) кущів. На трьох ділянках посадили:

89-х + х + 67-х кущів. За умовою:

89-х + х + 67-х = 136

- х + 156= 136

- х = 136 - 156

- х = - 20

х=20 кущів посадили на другій ділянці;

89-х=89-20=69 кущів на першій;

67-х=67-20=47 кущів посадили на третій ділянці.

Перевірка:

69+20+47=136