Ціна товару 800 грн. Спочатку Ціну знижили на 20% а потім підвищили на 20% яка Стала ціна товару.

Мне надо дії пж дацте відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Валерия.

Ответ:

768

Пошаговое объяснение:

800-20%=640 Потому что 800×20÷100=160

640+20%=768 так как 640×20÷100=128)

Удачи