- [ ] знайдіть сторони рівнобедреного трикутника , якщо його периметр 46,6 см, а бічна сторона на 8

см більша за основу. ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Илья.

Ответ:

х- основа

х+(х+8)*2=46,6

х+2х+16=46,6

3х=30,6

х=10,2 см основа

10,2+8=18,2 см сторона треугольника

проверка

10,2+36,4=46,6 см

Пошаговое объяснение: