Периметр трикутника дорівнює 42 см, а його сторони пропорційні числам 3; 5; 6. Знайдіть

найкоротшу сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Непийвода Кристина.

Ответ:

3x + 5x + 6x = 42 \\ 14x = 42 \\ x = 42 \div 14 \\ x = 3

3×3=9

5×3=15

6×3=18

9<15<18

ответ: самая короткая сторона треугольника=9см