Утричі менша від другої і на 5 см менша від третьої.4. Велосипедистімотоцикліструхаються

назустріч один одному.Швидкість мотоцикліста дорівнює24 км/год, а швидкість велосипе-7/8диста становить швидкостімотоцикліста. Через скільки годинвони зустрінуться, якщо відстаньміж ними 99 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нгуен Аня.

Пошаговое объяснение:

1) 24*7/8=3*7/1=21/1=21 км час

2) 24+21=45км часскорость сближение

3) 99:45=2,2 часа - они встретится

Отвечает Андрианова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24 * 7/8 = 3*7/1 = 21/1 = 21 (км/ч) - скорость велосипедиста

2) 24 + 21 = 45 (км/ч) - скорость сближения

3) 99 : 45 = 2,2 (часа) - они встретятся