ПЖ ОЧЕНЬ СРОЧНО Знайдіть чотири послідовні натуральні чис- ла, якщо відомо, що добуток двох більших

чисел на 34 більший від добутку двох мен- ших чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Маша.

Відповідь:7;8;9;10

Покрокове пояснення:

Нехай перше число х, тоді друге: х+1; третє число х+2; четверте х+3. Добуток двох більших: (х+3)(х+2), а добуток двох менших х(х+1). За умовою:

(Х+3)(x+2) - x(х+1)=34

Х^2+2х+3х+6 - х^2-х=34

4х=34-6

4х=28

Х=28:4

Х=7 перше число.

Всі числа: 7,8,9,10

Перевірка:

9*10 - 7*8 = 90 - 56 = 34