Периметр прямокутника 18см його довжина 6см.Обчисліть і побудуйте прямокутник​


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ширина прямокутника дорівнює : b=(р- 2а)/2=( 18-2*6)/2= 3 см

Побудуйте прямокутник з довжиною 6 см і шириною 3 см