1.сторони прямокутника перiметер якого 70 см вiдноситься як 2:5. Знайти сторони 2.площа

квадрата=144см².знайти перiметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.
1. Ответ:S= 250см2
Пошаговое объяснение: Оскільки це прямокутник тоді його протилежні сторони однакові, тому 70:2=35 2:5 це 2x,5x тоді 2x+5x=35 із цього7x=35,а 35:7=5,отже 5*5=25, 2*5=10. шукаємо площу 25см*10см=250см2 (см у квадраті)