Сергійко прочитав 18 сторінок книжки, що становить 0,6 всіх сторінок. Скількище сторінок

залишилось прочитати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карасев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - все страницы

18 стр - 0,6

Х стр - 1

Х=(1*18):0,6=30 стр всего

30-18=12 стр осталось прочитать