Якщо середнє арифметичне двох чисел 0,8 і одне з них на 8,4 більше за друге, то сума цих чисел

дорівнює.. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Кирилл.

Відповідь:1,6

Покрокове пояснення:

За визначенням середнього арифметичного сума буде 0,8*2=1,6;

Щоб знайти ці два числа складемо рівняння. Якщо позначити одне число х, інше буде (х+8,4).

Х+х+8,4=1,6

2х=1,6-8,4

2Х= -6,8

Х= - 3,4 одне число;

Х+8,4= -3,4 + 8,4=5 інше число