Ребро куба дорівнює 6,5 дм. Обчислити площу повної поверхні і об'єм куба.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=a³

V=6.5³=274.625дм³ об'єм куба

Sпов=6*а²

S=6*6.5²=6*42.25=253.5cm²  площа поверхні