ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ Сума двох довжин трикутника дорівнює 15 см, а довжина

третьої сторони становить 80 % цієї суми. Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Конторщикова Вера.

Ответ:

27 см

Пошаговое объяснение:

15* 0,8=12( см)- 3 сторона

15+12=27 ( см)