За 3 год їзди автобусом і 4 год поїздом туристи проїхали 390 км. Знайти швидкість поїзду якщо вона

на 10 км/год більша за швидкість поїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автобуса - х км/год, тоді швидкість поїзда (х+ 10) км/год, за 3 години автобус проїхав відстань - 3х км, а поїзд за 4 години 4(х+10) км. Складемо рівняння :

3х + 4(х+10)= 390

3х+4х+40= 390

7х+40 = 390

7х= 350

х= 50 км/год швидкість автобуса

х+10= 50 + 10= 60 км/год швидкість поїзду