За перший день Івась прочитав 2/15 кількості сторінок книжки,за другий-1/3,за третій-2/5,а за

четвертий-решту.Яку частину книжни прочитав Івась за четвертий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Жарылгапова Асем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/15 + 1/3 + 2/5= (2+5+6)/15=13/15 прочитав за три дні

1 - 13/15= 2/15 таку частину книжни прочитав Івась за четвертий день