Ширина сторони прямокутника 7 см, а довжина - на 2 см довша. Знайди довжину, обчисли периметр та

площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.

Ответ:

довжина 9, периметр 32, площа 63

Пошаговое объяснение: 7+2 =9

(7+9)*2=32

7*9=63

вроде так

Отвечает Курявский Илья.

Ответ:

S=7*2=14cm²

P=(7*2)+(2*2)=18cm

Пошаговое объяснение: