6) Чотири сталевари можуть виконати певну роботу за 15 днів. За скільки днів можуть виконати цю

роботу з сталевари?

Ответы на вопрос

Отвечает Аксютина Валя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 сталевари - 15 днів

3 сталевари  - х днів

4/3= х/15

3х= 4*15

3х= 60

х= 20 днів за стільки днів можуть виконати цю роботу  три сталевари