Розв'язати рівняння: (134 + х) - 584 = 426 (у відповідь запишіть його корінь)​


Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.

134+х=584+426

134+х=1010

х=1010+134

х=1144

Отвечает Тимакова Виктория.

(134 + х) - 584=426

134 + х= 426+584

134 + х=1010

х=1010-134

х=876

\sqrt{876} = 2\sqrt{219}