Від числа 48 відняли число х і отримали потроене число х. Знайди х.


Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

х=12

Пошаговое объяснение:

48-х=3х

48-х-3х=0

48-4х=0

4х=48

х=48/4

х=12

48-12=12*4

36=36

я точно не знаю, як потрібно робити перевірку.

Здається вирішив правильно. Надіюсь, що допоміг.

Отвечает Гудошник Александр.

Ответ:

48-x=3x

48=4x

x=48:4

x=12