побудуй прямокутник зі довжиною 4 см а ширина на 3 см довшою знайди довжину та сумму довжин усіх

сторін

Ответы на вопрос

Отвечает Лопушняк Ксюша.

Ответ:

P = 30 см.

Пошаговое объяснение:

Довжина = 4 см

Ширина = довжина + 3 см = 4 + 7 = 11 см

P = 2 × (11 + 4) = 30 см