Ціна 1кг перцю на 8,5 грн більша за ціну 1 кг помідор. За 7 кг помідор і 9 кг перцю господиня

заплатила 156,5 грн. Скільки коштує 1 кг помідорів і 1 кг перцю?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетова Виктория.

Ответ:

х-цена помидоров

х+8,5 (грн. цена перца)

7х+9*(х+8,5)=156,5

7х+9х+76,5=156,5

16х=80/16=5грн кг помидоров

5+8,5 грн=13,5 грн. цена перца

проверка:

35+121,5=156,5 грн

Пошаговое объяснение: