Із 5 овець можна настригти 75 кг вовни. На скіль- ки треба збільшити кількість овець, щоб

отримати105 кг вовни?​

Ответы на вопрос

Отвечает Басакина Анастасия.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:

7 овець

Пошаговое объяснение:

1)75÷5=15 (кг)-вовни ми отримаємо з 1 вівці.

2)105÷15=7(ов.)- потрібно щоб отримати 105 кг вовни.

відповідь:7 овець потрібно.