СРОЧНО!!!!У великому бідоні було у 3 рази більше води ніж у другому. Після того як з першого бізона

відлили 22л води а у другий долини 6л водити у другому бідні залишилось на 8л води менше ніж у першому. Скільки літрів води було у кожному спочатку...

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Эльвина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у меншому бідоні - х л, тоді у великому - 3х л води, після того як з першого бідона відлили 22л в ньому стало (3х- 22)л, а у другий долили 6л води то у другому бідоні залишилось на 8л води менше ніж у першому (х+6)-8 л Складемо рівняння:

х-2= 3х-22

-2х= -20

х= 10 л води було у меншому бідоні

3х= 3*10= 30 л води було у великому бідоні