У шкільній бібліотеці на трьох стелажах 95 книжок .Скільки книжок на кожному стелажі ,якщо на

першому та другому разом 53 книжки , а на другому та третьому разом 78 книжок?(мене цікавить найбільше відповідь)

Ответы на вопрос

Отвечает Хмельовський Віталій.

Ответ:

на першому 95-53=42

на третьому 95-78=17

на другому 95-42-17=36вибач якщо десь не та цифра у мене телефон заглючив

Отвечает Прошкин Андрей.

Ответ:17; 36; 42

Пошаговое объяснение: