У шкільній бібліотеці на трьох стелажах 95 книжок .Скільки книжок на кожному стелажі ,якщо на

першому та другому разом 53 книжки , а на другому та третьому разом 78 книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Katyshev Almas.

95-53=42 на третьому
95-78=17 на першому
95-42-17=36 на другому