У шкільній бібліотеці на кожному стелажі стоїть одинакова кількість книг. У сховищі на 9 стелажах

стоїть 2403 книги. Скільки книг у бібліотеці, якщо в читальному залі ще 7 стелажів?

Ответы на вопрос

Отвечает Грудинин Егор.

1)2403:9=267книг-на 1 стеллаже.

2)7*267=1869книг-в читальном зале.

3)2403+1869=4272книги-всего в библиотеке.

Отвечает Анненкова Олеся.

1)2403:9=267(к)-на 1 стеллаже.

2)7*267=1869(к)-в читальном зале.

3)2403+1869=4272(к)-всего в библиотеке.

Ответ:4272 книги