теплохід йшов 2год за течією і 1,5год проти течії. Скільки км подолав теплохід,якщо його власна

швидкість дорівнює 16,1 км/год,а швидкість течії 1,2км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Лютова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16,1 + 1,2 = 17,3 км/год швидкість теплохіда за течією

16,1 - 1,2= 14,9 км/год швидкість проти течії

17,3 * 2 = 34,6 км шлях , який проплив за 2 години

14,9 * 1,5 = 22,35 км  шлях, яий проплив за 1,5 години

34,6 + 22,35= 56,95 км подолав теплохід