Відстань між двома містами 350км.Автомобіль проїхав 5/14 відстані​


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Олеся.

Ответ:

путь-350 км

проехал-5/14

5/14 350*5/14=125

Ответ:125

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

350*5/14=25*5=125 км

Пошаговое объяснение:

...... мяу......