У саду посадили усіх дерев 200шт 30% вигень, 20%груш, 30% яблук, решта черешні Скільки черешень?


Ответы на вопрос

Отвечает Вараксин Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100 - (30 + 20 + 30) = 20% черешень

200 : 100 * 20 = 40 шт черешень

Отвечает Рыжова Анастасия.

Ответ:

40 черешень.

Пошаговое объяснение:

1)30+30+20=80 (сума відомих чисел)

2)100-80=20(відс.)- черешень;

3) 200:100= 2(раз.)- у стільки більше;

4)2*20=40(шт.)- черешень;