Даю 35 баллов!!!!!! Вантажівка виїхала з села А о 10 год. Через 15 хв із того села виїхав в

протилежному напрямку мотоцикліст, швидкісь якого на 20% менша за вантажівку. Які швидкості вантажівки та мотоцикліста, якщо об 11 год відстань між ними склала 96 км. Срочно, пожалуйста!!!!!!!! Даю 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Руженцева Маша.

Відповідь:

60 км/год. - швидкість вантажівки.

48 км/год. - швидкість мотоцикліста.

Покрокове пояснення:

Нехай х - швидкість вантажівкі, то 0,8*х - швидкість мотоцикліста.

Відстань що проїхала вантажівка - х * 1 (їхала 1 годину).

Відстань що проїхав мотоцикліст - 0,8х * 0,75 = 0,6х (їхав 45 хвилин).

х + 0,6х = 96

1,6х = 96

х = 60 км/год. - швидкість вантажівки.

0,8 * 60 = 48 км/год. - швидкість мотоцикліста.