Срочно 40 балов, обчислити площу кола якщо його діаметр дорівнює 8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабышев-Зырянов Сергей.

Ответ:

Sкола=ПR2(в квадрате)

D=2R тоді R=D/2=8/2=4(cm)

Sкола=П×16=16П(сантимметрів квадратних)

Пошаговое объяснение:

вот так