Розв'язати приклади з раціональними числами - 2,1+4,7+(-3,8)+2,1=


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Дарья.

Ответ:

0,9

Пошаговое объяснение:

4,7+2,1-3,8-2,1=6,8-5,9=0,9