Катер пройшов 40км за течією річки та 6 км проти течії, затративши на весь шлях 3год.Знайдіть

власну швидкість катера, якщо швидкість річки течії дорівнює 2км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Артур.

Ответ:

Власна швидкість катера 14 км/год.

Пошаговое объяснение:

власна швидкість х,

швидкість за течією х+2, час 40/(х+2)

швидкість проти течії х-2,час 6/(х-2)

40/(х+2)+ 6/(х-2)=3

 40(x-2)+6(x+2)=3(x^2-4)

40x-80+6[+12=3x^2-12

3x^2-46x+56=0

D=1444

x=14

x2=4/3 не удовл.