Одо зупинки автотуристи проїхали 4 год зі швидкістю 72 км/год. Після цього ім залишилося подолати

у 3 разименший шлях, ніж до зупинки. На нього вони витратили3 год. з якою швидкістю рухались автотуристи після зу-пинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Талапина Елена.

v=4*72/3/3=32 км/год

Отвечает Демешев Магомед.

Ответ:

32км/год

Пошаговое объяснени:v=4*72:3:3=32 км/год.