6. Периметр прямокутника дорівнює 48см, а його ширина в 3 разибільшадовжини. Обчислити сторони

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Ответ:

длина = 6см

ширина = 18см

Отвечает Швецов Алексей.

Ответ:

6 см і 18 см

Пошаговое объяснение:

Нехай менша сторона дорівнює х см, тоді більше 3х см. Периметр прямокутника має формулу Р=2*(а+b) і дорівнює 48 см.

Маємо рівнняня:

2*(х+3х)= 48

2*4х=48

8х=48

х=6 см

Тоді, менша сторона дорівнює 6 см, а більша 3*6=18 см.

Перевірка: Р=2*(6+18) = 48 см