ДАЮ 50БАЛОВ. ПОМОГИТЕ ПЖ ПЖ ПЖ. У трьох ящиках 78,5 кг яблук. У другому ящику - на 2,4 кг більше,

ніж у першому, а в третьому - на 4,4 кг більше, ніж у другому. Скільки кілограмів яблук в кожному ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Визначимо кількість кілограм яблук в першому ящику, позначимо х кілограм яблук;

Визначимо кількість кілограм яблук у другому ящику, знаючи, що в цьому ящику яблук було 2,4 кілограма більше, ніж в першому, позначимо х + 2,4 кілограма яблук;

Визначимо кількість кілограм яблук в 3-му ящику, знаючи, що в цьому ящику яблук на 4, 4 кілограми більше, ніж у другому, позначимо (х + 2,4) + 4,4;

Складемо рівняння до задачки, знаючи, що у всіх 3-х ящиках було всього 78,5 кілограм яблук:

Х + Х + 2,4 + (Х + 2,4) + 4,4 = 78,5

Х + Х + 2,4 + Х + 2,4 + 4,4 = 78,5

3Х + 9,2 = 78,5

3Х = 78,5-9,2

3Х= 69,3

Х = 69,3: 3

Х = 23,1 кг яблук було в першому ящику;

Х + 2,4 = 23,1 + 2,4 = 25,5 кг яблук було в другому ящику;

Х + 2,4 + 4,4 = 23,1 + 6,8 = 29,9 кг яблук в 3-му ящику.

Відповідь: у першому ящику лежало 23,1 кг яблук, у другому ящику 25,5 кг яблук, а в третьому - 29,9 кг яблук.

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ: 23,1; 25,5; 29,9.

Пошаговое объяснение:

Пишем краткую запись                      Тут второй столбик

1 - ?                                                                       х

2 - ?, на 2,4 кг больше, чем в 1                        x+2,4

3 - ?, на 4,4 кг больше, чем во 2                     (x+2,4)+4,4

Всего - 78,5 кг                                                х+(х+2,4)+((х+2,4)+4,4)=78,5

Решение:

х+(х+2,4)+((х+2,4)+4,4)=78,5

х+х+2,4+х+2,4+4,4=78,5

3х+9,2=78,5

3х=78,5-9,2

3х=69,3

х=69,3:3

х=23,1

1) х=23,1 (кг яблок в 1 ящике)

2) х+2,4=23,1+2,4=25,5 (кг яблок во 2 ящике)

3) (x+2,4)+4,4=25,5+4,4=29,9 (кг яблок 3 ящике)