При якому значенні a рівняння (a-2)x=35 має корінь, який дорівнює 5? Помагите


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёва Анастасия.

Ответ:

a = 9

Пошаговое объяснение:

(a-2)x=35

(a - 2) * 5 = 35

a - 2 = 35 : 5

a - 2 = 7

a = 7+2

a = 9