Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 7000 см кубічних. Знайдіть висоту даного паралелепіпеда

якщо його довжина дорівнює 50 см, а ширина 20 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Таня.

V = S · h = 7000 см³ - объём прямоугольного параллелепипеда

а = 50 см - длина

b = 20 см - ширина

S = a · b = 50 · 20 = 1000 см² - площадь основания

h = V : S = 7000 : 1000 = 7 см - высота

Ответ: 7 см.