Обчислити периметр даного прямокутника, ширина якого 3см,а довжина у 3 рази більша


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

1) 3*3=9см- довжина

2) 2(9+3)= 2*12=24 см периметр