перше число менше за друге на 4. Якщо перше число помножити на 9 ,а друге -на 6 , то отримаємо

однакові результати. Знайти ці чила​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаранькова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х-первое число

х+4 -второе число

9х=6*(х+4)

9х=6х+24

9х-6х=24

3х=24

х=8

первое число 8

второе число 8+4=12