Легковий автомобіль ішов 2 години зі швидкістю 55,4 км/год і 4 години зі швидкістю 63,5 км/год

Знайдіть середню швидкість автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Руслан.

Ответ: 60.8 км/год

Надіюсь правильно

Пошаговое объяснение:

1.55.4*2=110.8 (км)проїхав за 2 години

2.63.5*4=254(км) проїхав за 4 години

3. 4+2= 6 (год) їхав всього

4.110.8+254=364.8 (км) проїхав за 6 годин

5.364.8:6=60.8 км/год