У трикутнику авс кут с 90° знайти кути трикутника та його гіпотенузу , якщо катети дорівнюють 15 і 8


Ответы на вопрос

Отвечает Фаворский Олег.

Ответ:

AB=17

Пошаговое объяснение:

AB²=AC²+BC² – за т.Піфагора

 \sqrt{15 { }^{2} + 8 {}^{2}  }  =  \sqrt{225 + 64}  =  \sqrt{289}  = 17