У магазин привезли 1 т 650 кг крупів . Першого і другого дня продали 570 кг крупів, а другого і

третього -612 кг. скільки кілограмів крупів продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Наташа.

А-кг круп в 1 день
b- кг круп во 2 день
с- кг круп в 3 день 
а+b+с=1560
a+b=570
b+c=612