Знайдіть середню лінію рівнобічної трапеції якщо її бічна сторона дорівнює 12 См а питимете р 96см


Ответы на вопрос

Отвечает Ханявина Марина.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

Если периметр = 96 то сумма оснований равны 96-24=72

Ср. линия трапеции = (сумма оснований)/2

Ср. лин. = 72/2 = 36