Оленка 15 сторінок книги, що становить 30% всієї книжки. Скільки сторінок у книжці?


Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Лилия.

15*100/30 = 1500/30 = 50 (страниц) - в книге

Ответ: 50 страниц

Отвечает Бычкова Елена.

Ответ:

100%-x

30%-15

100×15÷30=50 сторінок

Пошаговое объяснение: